KmK Technika Biurowa - tak w skrócie

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją i serwisem wysokiej klasy urządzeń biurowych i multimedialnych. Wybieramy tylko najlepsze i sprawdzone marki wiodących producentów. Należą do nich między innymi: Kyocera, Qomo, Casio, Panasonic, Vivitek, Opus, Ideal. Początkiem naszej działalności były kserokopiarki. Od nich wszystko się zaczęło……. prawie 20 lat temu. Wraz ze zmieniającą się rzeczywistością zmieniamy się także i my. Śledząc nowe tendencje rynku poszerzamy zakres oferowanych naszym klientom produktów i usług.


My to:

Profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, niszczarki i ...wiele, wiele innych niezastąpionych w biurze produktów. Wyszkoloy serwis kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i biurowych. Serwis projektorów multimedialnych.

  • to co dla nas ważne - profesjonalny serwis.
  • to co lubimy najbardziej - sprzet wysokiej jakości.
  • to co daje satysfakcję - profesjonalne doradztwo
  • to co nas cieszy – nasze realizacje i zadowolony klient.

 

To dlatego:

Podejmujemy nowe wyzwania, doskonalimy swoje umiejętności, szkolimy się i uczymy każdego dnia, wychodząc na przeciw wszystkiemu co już sprawdzone i temu co całkiem nowe i niepewne. Bycie profesjonalną, otwarta firmą to nasze najważniejsze zadanie. Wszystkich, którzy nas znają i tych, którzy chcą nas poznać serdecznie zapraszamy.

 

 

Wykonanie domena.pl